3 z vás pomôžem vytvoriť blog, zn. ZADARMO

Rating: 4.3/5. From 2 votes. Show votes.
Please wait...

Blog – je priestor, kde sa človek môže vyjadrovať. Je to už niekoľko rokov, čo som založil tento môj, žiaľ pôvodnú verziu blogu sa mi nepodarilo v minulosti obnoviť zo zálohy a tak som začal obsah budovať nanovo. Prešiel rok za ktorý som stihol napísať niekoľko postov na rôzne témy. Vďaka blogu som spoznal zaujímavých ľudí, našiel som spôsob ako sa prezentovať a ako komunikovať so širším svetom.

Môj blog – krjak.com 🙂

Blog pre teba a nechcem za to nič

Toľko ku mne, no teraz k veci- rozhodol som sa, že trom čitateľom môjho blogu pomôžem s vytvorením ich vlastného a nechcem za to nič – záujemca platí iba za webhosting a doménu /hostingom zadarmo sa vyhýbam, za hosting a doménu sa platí každý rok -priamo poskytovateľovi – všetky potrebné veci vysvetlím/.

Ponuka platí pre  troch ľudí, ktorých vyberiem nasledovne:

  1. kto sa prvý ozve, má blog istý (dobra realizácie marec 2017) – prvý napísal =_meno_zaujemcu_
  2. napíšte mi pod článok komentár, prečo by ste chceli blog a o čom by ste chceli písať – dvoch z komentujúcich vyberiem (uzávierka je v posledný deň marec 2017 – realizácia apríl 2017)

Čo vlastne ponúkam?

Spolu si sadneme na kávu či pivo prípadne dáme skype a počas tohto času ti:

  • zaregistrujeme doménu (www adresu tvojho blogu)
  • zaregistrujeme webhosting
  • presmerujeme doménu na webhosting
  • nainštalujeme blogovací systém WordPress
  • nastavíme základné rozloženie webu

a samozrejme vysvetlíme jeho základy – ako vytvoriť a publikovať článok, ako pracovať s modulmi a pluginmi – zároveň vám predstavím a zároveň môžem pomôcť nainštalovať rozšírenia, ktoré využívam na svojom blogu ja.

 

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *