CoWorking priestory v Dolnom Kubíne

CoWorking Dolný Kubín, Orava

Čo je to coworking space?

“Coworkingové pracovné priestory vyhľadávajú najmä obchodníci, konzultanti, programátori či dizajnéri. Jednoducho všetci tí, ktorí chcú pracovať samostatne, nezávisle a súčasne v komunite ľudí. V coworkingovom centre si môžete prenajať svoju pracovnú stanicu na presne toľko dní mesačne, koľko potrebujete.

Na Slovensku sa pomaly oťukáva, no vo svete je už bežnou formou podnikania. Papuče a kuchynský stôl môžete vďaka coworkingu vymeniť za pracovný stôl v modernej openspace kancelárii.

Veľkou výhodou je úspora počiatočných nákladov na zariadenie a technické vybavenie. Pracovné miesta sú pripravené na okamžité použitie. Coworking vám umožní pracovať v plne vybavených a zariadených reprezentatívnych priestoroch za zlomok ceny nájmu porovnateľného vlastného priestoru.”

Sleduj ako sa to vyvíja:

Sme aj na facebooku – máme svoju page a náš progress budeme postupne dokumentovať práve tam. 

Ako to začalo?

V polovici roka 2016 som sa rozhodol vybudovať CoWorkingové priestory v rodnom meste – Dolný Kubín, priestory rekonštruujem svojpomocne, častokrát večer po práci s kolegom.

Ak by si mal záujem o zdieľané pracovné priestory len pár metrov od hlavnej autobusovej a železničnej stanice, baví ťa kolektívne pracovné prostredie so super partiou, ideálne pracuješ na počítači (grafici, copywriteri, SEO špecialisti, marketéri…), alebo sa chceš týmto smerom uberať a zároveň máš rád dobré pivo a ešte lepší rum, baví ťa hrať sa počas pracovnej doby a pracovať aj po nociach? Ponúkam takúto možnosť 😉

Na čo sa môžeš tešiť v zdieľaných pracovných priestoroch?

vlastné pracovné miesto pri kancelárskom stole (alebo kdekoľvek kde ti to vyhovuje- na gauči, na terase, či v kuchynke pri bare…)

  • WI-FI pripojenie na internet
  • posilovňa (v zdravom tele zdravý duch)
  • pinpongový stôl (však aj odreagovať sa treba)
  • vybavená kuchyňka s barom – a spoločné kreatívne večere
  • chill out zóna kde nájdeš PlayStation a Xbox
  • interná knižnica so zaujímavými titulmi z oblasti sebarozvoja, marketingu, internetu, programovania – a aj ty môžeš prispieť a posunúť ostatným čo si už prečítal
  • gril párty a to nielen cez víkend
  • filmové večere – s premietaním na plátno
  • školenia a prednášky z rôznych tématických oblastí

A radi obohatíme ponuku aj o tvoje nápady – tak ak máš záujem o miesto, kde sa môžeš realizovať a rozvíjať, napíš mi email na kubokrupa@gmail.com

Priebežne sa budem snažiť pridávať foto, aktuálne počas prerábky:

coworking Dolný Kubín coworking dk

Rating: 3.3. From 3 votes. Show votes.
Please wait...