Ako sa vzdelávať v marketingu diel 1.

Rozšírenie a raketový rast počtu užívateľov internetu zo sebou prinieslo zrýchlený vývoj najmä v oblastiach ako je marketing  -doterajšie formy štandardného štúdia pomocou tlačených kníh nestíhajú reflektovať množstvo informácií a vývoj trendov. Doba je rýchla a času na sledovanie noviniek a zmien je málo. Šikovný marketéri však potrebujú držať krok s dobou. Skvelou voľbou na sledovanie rýchlo sa vyvíjajúcich oblastí akým je marketing je preto čítanie blogov sledovanie činnosti ostatných ľudí z branže, ktorí sa témam vám blízkym venujú.

Kedže sám častokrát vyhľadávam nové informácie práve prostredníctvom týchto blogov, prinášam vám zoznam tých, ktoré (ne)pravidelne sledujem:

http://kamilaujesky.commarketér na voľnej nohe, ktorý častorkát hodí do éteru zaujímavé články

https://blog.gabkakoscova.sk  #1 v copywritingu – jej články sú proste superčitateľné!

https://visibility.sk/blog – marketingová agentúra visibility je v slovenských internetových vodách známa, častokrát zablúdim na ich blog získať nejaké tie skúsenosti

https://www.chodelka.sk – skvelý blog online marketéra

http://blog.paravan.sk – ďalší firemný blog, ktorý sa oplatí sledovať

Máte nejaké tipy na zaujímavé blogy, z ktorých sa dá čerpať inšpirácia? Zanechajte odkaz v komentároch a v prípade, že budú mať čo ponúknuť, spomeniem v ich ďalšom blogu o zaujímavých zdrojoch.

 

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

No votes yet.
Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *