Tak a konečne funguje. Attsys -dochádzkový systém na ktorom pracujem už dlhší čas

Pár rokov dozadu, ešte keď som trávil čas v USA som začal pracovať na jednom projekte – attsys.sk a dnes po toľkých rokoch mám konečne na stole funkčnú verziu dochádzkového systému pre tablety a mobilné telefóny, ktorý plánujeme nasadiť v rodinnej firme už od budúceho mesiaca.

Sľubujeme si od toho menej práce s manažovaním dovoleniek, prehľadnejšie a hlavne zjednotené miesto kde sa budú nachádzať údaje o absencii zamestnancov vo firme. Čo to vlastne dokáže? Attsys plne nahradzuje papierovú dochádzkovú knihu, ktorú firmy ešte stále využívajú na zaznamenávanie odpracovaného času svojich zamestnancov.

Každý zamestnanec má svoj účet cez ktorý sa prihlasuje do a z práce, a na ktorom si môže sledovať počet odpracovaných hodín, môže požiadať o dovolenku či nahlásiť práceneschopnosť.

Manažérom to uľahčí robotu – vidia firemnú dochádzku, kto prišiel neskoro, kto ťahá nadčasy, môžu schváliť alebo zamietnuť žiadosť o dovolenku (o novej žiadosti sú upozornení emailom), vidia kto nahlásil PN (aj keby to bolo o polnoci zo soboty na nedeľu :D). Ďalšími krokmi bude vytvorenie tlačových výstupov pre účtovníka a vytvorenie sumarizačných prehľadov, ktoré budú zamestnancom chodiť emailom v mesačných intervaloch.

Ako veľkú výhodu pokladám využitie NFC technológie- malé kľúčenky alebo nálepky dokážu v sebe schovať prihlasovacie údaje zamestnanca a jednoduchým priložením k Android zariadeniu – v našom prípade tablet Nexus – vás prihlásia do účtu. Zároveň to rozširuje možnosti využitia systému aj vo firme s väčším počtom zamestnancov. Pre prevádzky s meším počtom zamestnancov (napr. kaviarne) je postačujúci mobilný telefón s internetom, prípadne počítač.

Máte prevádzku kde potrebujete dochádzkový systém, no dostupné štandardné riešenia sú pre vás zbytočne predražené alebo nespĺňajú vaše predstavy? Predsa len kiosk s kartami stojí nemalé peniaze. Viem vám ponúknuť attsys za nízky paušálny poplatok, v prípade záujmu ma kontaktujte.

Nižšie prikladám pár záberov zo systému pre lepšiu predstavu, čoskoro spustíme prezentačný web, kde bude dostupných viac info:

Prihlasovacia obrazovka na PC:

 

 

 

 

 

Untitled

 

Obrazovka po prihlásení a zapísaní do práce:

 

Untitled2

 

A tu je moja NFC karta slúžiaca na prihlasovanie, spolu s tabletom, ktorý umiestnime niekde pri vchode:

FullSizeRender

 

A takto zobrazuje nahlásené PN a dovolenky:

 

 

IMG_8637

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

No votes yet.
Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *