Čas kedy máte pocit, že vám všetko prerastá cez hlavu…

Väčšinou si písanie blogov neplánujem, no nepíšem ich takto neskoro večer. Dnes mám však jeden z tých dní, kedy mám pocit, že všetko na čom pracujem, čo mám na zodpovednosti mi prerastá cez hlavu, všetko mi to v hlave víri a mieša sa a nie je možné vypnúť. Posledné dni nedokážem zaspať, často sa  počas noci budím, vstávam ráno pred piatou a napriek tomu, že “ťahám” do večera  mám pocit, že to nie je dosť.

Ale dosť bolo ľutovania. Je čas vytíčiť ciele a pohnúť sa dopredu. Mimo rozbiehania vlastnej firmy so spojovacím materiálom (SPOJAK.sk – internetový obchod so spojovacím materiálom a kotevnou technikou), sa nekonečným tempom pasujem s dvomi online projektami – attsys.sk -online dochádzkový systém a ceremko.sk – online CRM systém, ktorý už takmer rok využívame v rodinnej firme- k týmto projektom sa snáď dostanem v nasledujúcich príspevkoch, pretože ich čaká prechod do komerčnej sféry.

Po niekoľkých dlhých rokoch začínam dúfať, že redizajnovanie predajní Krupa Kajo, s.r.o. – rodinnej firmy, prichádza do svojho cieľa a začína naberať koncept predajne na ktorú sme ju začali prestavávať niekoľko rokov dozadu. Je mi jasné, že drobné úpravy sú samozrejmosťou donekonečna, avšak terajší stav by som ohodnotil ako veľmi dobrý.

Popri tom po večeroch pracujem na novej verzii internetového obchodu kajo.sk – prechod na nový systém, viac flexibilnejší a spĺňajúci naše potreby a hlavne požiadavky zákazníkov. Responzívna šablóna bude rozhodne od terajšej verzie obchodu pokrok. Ten čas letí raketovým tempom a ja zisťujem, že je načase zdvihnúť kormidlo a zmeniť kurz plavby- predaj cez internet rastie každým rokom a kto zaspí, nestihne vlak.

Pripájam náhľady aktuálneho a nového eshopu:

Screen Shot 2016-03-31 at 22.55.48

12914914_10209503023438047_1247801318_o

 

vs:

 

novy_kajo

 

Screen Shot 2016-03-31 at 22.56.08

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

No votes yet.
Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *