SEO/UX kurz v Žiline a nové KAJO.sk už čoskoro

Počas včerajšieho dňa, štvrtok 2.6. 2016 som sa zúčastnil skvelého jednodňového kurzu zameraného na SEO a UX použiteľnosť webu – SEOUX.sk , na ktorom prednášali Pavel Ungr a Ján Kvasnička. Zaujímavé spojenie dvoch odvetví, ktoré spolu úzko súvisia do jedného kurzu prinieslo množstvo informácií, ktoré budem spracovávať ešte nekrátku dobu.

Nové poznatky budem určite aplikovať pri tvorbe novej verzie eshopu našej rodinnej firmy – www.kajo.sk -vývojová verzia sa už plní novými produktami, ako veľké plus vidím prechod na responzívny dizajn, https zabezpečený protokol, automatizáciu aktualizácie cien a hlavne zmenu štruktúry webu, čoho sa aj zároveň bojím, pretože takéto prechody sú vždy bolestivé.

Čo sa týka organizácie kurzu, bolo to na vysokej úrovni – priestory, občerstvenie, či samozná prednáška boli naozaj skvelé. Malý zádrhel nastal pri mojom príchode- nedopatrením som sa ocitol na zozname účastníkov kurzu v Bratislave namiesto v Žiline- avšak aj túto situáciu zvládli bez akýchkoľvek problémov.

Čo sa týka obsahu, je jasné, že za jeden deň sa tak rozsahovo obsiahle obory nedajú zvládnuť odprednášať a rozobrať do hĺbky, no myslím, že na vytvorenie rozhľadu čo je pri tvorbe webu dôležité, na čo si dať pozor a čomu sa vyvarovať je to priam ideálne. Bolo by super keby na tento kurz naväzovali ďalšie, ktoré sa budú jednotlivým témam venovať podrobnejšie. Čo ma ako účastníka kurzu potešilo – boli nám poslané podklady, z ktorých si množstvo vecí môžeme naštudovať sami- je to taký ucelený zoznam odkazov na zaujímavé články a prípadové štúdie.

Na záver ešte prikladám aspoň zo dve fotky:

IMG_9943 IMG_9946

 

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

No votes yet.
Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *