Platobné brány na Slovensku a poplatky

Kedže som sa po dlhej dobe odhodlal na presun eshopu na nové riešenie, prišlo na otázku, akú platobnú bránu zvoliť a kedže na trhu je momentálne celkom slušná ponuka riešení, spravil som si malú tabuľku z tých čo ma zaujali (kliknutím vám ju otvorí celú):

Screen Shot 2016-06-06 at 12.25.27

Čísla sú samozrejme orientačné, môžu sa meniť v závislosti od výšky mesačného obratu a dojednaných individuálnych podmienok.  Ďalšie platobné brány ako cardpay, ecommerce od sporiteľne či iné som vylúčil hneď na začiatku, takže sa v tabuľke ani nenachádzajú.

No a teraz sa už len rozhodnúť pre tú správnu bránu, pričom pri tomto výbere bude zohrávať rolu aj možnosť prepojenia platobnej brány s eshopom pre párovanie platieb, celkové UX/UI aplikácie a samozrejme konečná výška poplatkov.

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

No votes yet.
Please wait...

2 komentáre k “Platobné brány na Slovensku a poplatky”

 1. Nerozmýšlal si na PayPal ?

  No votes yet.
  Please wait...
  1. ahoj – paypal má dosť vysoké poplatky – vidím ho ako vhodné riešenie pri predaji služieb prípadne licencií – lahšie započítaš takýto poplatok do marže ako pri predaji produktov.

   No votes yet.
   Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *