Propagácia lokálnej firmy so spojovacím materiálom vo vyhľadávaní Google a na Facebooku

SPOJAK.sk – nová kamenná predajňa so spojovacím materiálom pre celý Liptov

Od začiatku roka 2016 som začal pracovať a následne v marci otvoril svoju prvú kamennú prevádzku s kotviacimi prvkami a spojovacím materiálom – SPOJAK.sk, ktorá je umiestnená na Kamennom poli v Liptovskom Mikuláši, medzi predajňou Koberce Trend a športovým obchodom ITOCA.

Spojovací materiál a kotviace prvky v Liptovskom Mikuláši na Kamennom poli:

 

spojovaci-material-lm-liptovsky-mikulas-liptov

Liptovský Mikuláš ako mesto je čo sa týka obchodných príležitostí, najmä turistickou baštou pod Vysokými Tatrami, ktorú ročne navštívia desaťtisíce turistov- nie celkom moja cieľová skupina. Mimo toho tu už pôsobia dlhoročne zabehnuté firmy, ktorým som začal konkurovať a tak je potrebné využiť najmä lacné no v lokálnom biznise málo využívané marketingové kanále.

Rozhodujúcim faktorom v takto konkurenčnom prostredí sú šírka ponuky a skladové zásoby –preto som sa rozhodol o rozšírenú ponuku spojovacieho materiálu od profesionálnej značky fischer, z ktorej držím rozsiahlu ponuku tovaru (jedna z najširších na Slovensku), ďalej už takmer pol roka dennodenne navážam predajňu novým tovarom a rozširujem- aj napriek stiesneným priestorom cca 60m2 som správnym rozložením regálov a využitím priestoru do výšky dokázal – teda aby som bol presný s výraznou pomocou môjho kolegu Patrika /za čo mu týmto ešte raz veľmi ďakujem/, vytvoriť predajňu do ktorej sa toho zmestí naozaj veľa – v ponuke máme metrické šróby a matice v zinkovej aj nerezovej (inox) úprave, drevoskrutky so zapustenou hlavou, tesárske vruty s rôznymi hlavami a v rôznych dĺžkach – či už so zapustenou, plochou alebo šesťhrannou hlavou na torx, tex vruty do plechu, nity (nerezové, hliníkové, medené) či sadrokartónové skrutky a vlastne množstvo iných rôznych skrutiek a spojovacích prvkov.

tesarske-kotviace-prvky

Rovnako rozširujem zásoby kotviacich a spojovacích prvkov pre drevené konštrukcie, drevostavby, záhradné konštrukcie, ploty či altánky.

Maloobchod a veľkoobchod so spojovacím materiálom a kotviacimi prvkami

Mimo predaja v kamennej predajni dodávame maloobchodne a veľkoobchodne tovar do podnikov a firiem nie len v Liptovskom regióne, ale aj po celom Slovensku.

pumpička na chemickú kotvu, chemická kotva, liptovský mikuláš

Pre predstavu pár fotiek z interiéru:

zdrhovacie pásky fischer - predaj spojovacieho materiálu Liptov
Sťahovacie pásky od značky fischer držíme vo všetkých rozmeroch – až do dĺžky 1,2m (1168mm) a to v neutrálnej a aj UV odolnej čiernej farbe. Tie najväčšie boli na objednávku z Nemecka, slovensko-česká pobočka firmy fischer ich štandardne skladom nedrží :D. Svoje využitie nájdu v lyžiarských centrách, pri údržbe ciest, či na krátkodobé alebo dlhodobé upevňovanie reklám.

hospodárske reťaze, oceľové a konopné laná

spojovací materiál liptovský mikuláš
V ponuke máme spojovací materiál rôznych tvrdostí a z rôznych materiálov – pozinkovaný, nerezový, bez povrchovej úpravy…
tesárske vruty a skrutky
Snažíme sa čo najviac využiť priestor, preto skrutky menej používaných rozmerov umiestňujeme do horných častí regálov.

No a teraz k propagácii na internete…

1. Google Moja firma:

Vyplnenie profilu na google
Vyplnenie profilu na google – snáď časom pribudnú aj recenzie (budem rád ak ich od vás dostanem 🙂 ). A následne výkonnosť za august, na malú lokálnu prevádzku vôbec nie zlé a číslo pomaly rastie:

gg2

2. Facebook Fan page SPOJAK.sk (môžte ma podporiť like-om a kedže ste taký super, poteší aj 5* recenzia):

oficiálna facebooková stránka predajne so spojovacím materiálom

Mimo prezentovania tovaru z našej ponuky a zverejňovania prebiehajúcich akcií zverejňujeme aj zaujímavé informácie ohľadom možnosti využívania nami ponúkaného spojovacieho materiálu – môžete sa dozvedieť o novinkách či vychytávkach, ktoré vám uľahčia robotu:

kotvenie do betónu
Jedoduchá montáž do betónu pomocou špeciálnych samorezných šróbov, pri ktorých nie je nutné použiť hmoždinu.
ako na kotvenie s chemickou maltou?
Ako správne kotviť s chemickou maltou?

 

kotva do porobetónu
Ako na kotvenie do porobetónu? – sleduj nás na facebooku.

3. www stránka www.spojak.sk

Spustili sme web, aj keď musím sa priznať, som tak zahádzaný robotou, že sa neviem dostať k dokončeniu, takže teraz skôr plní aspoň funkciu webvizitky a snáď sa časom začne zobrazovať v popredných miestach na kľúčové slová ako spojovací materiál liptov, spojovací materiál liptovský mikuláš či hrádok, prípadne železiarstvo LM – lebo práve títo užívatelia majú záujem o tovar z našej ponuky. Určite sa však plánujem k nemu v priebehu zimných mesiacov dostať a vyžmýkať z neho viac.

Ak si sa dostal až sem, tak gratulujem, dnes som sa akosi rozpísal 😀

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

No votes yet.
Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *