Automatický výdajný a skladový systém a jeho využitie v priemyselnej sfére

Naša spoločnosť sa za viac ako 20 rokov na trhu dostala z mikro firmy na inú úroveň. Dnes patríme medzi najvýznamnejších dodávateľov v regiónoch Orava/Liptov a denne našimi predajňami prejdú stovky spokojných klientov.

Postupom času ako sme zväčšovali naše predajné kapacity a získavali skúsenosti sme dorazili do bodu, od ktorého sme schopní zabezpečovať dodávky aj veľkým hráčom. Jednou z takýchto dodávok bolo dodanie a montáž automatického skriňového skladového systému s dotykovou obrazovkou a čítačkou na čipové karty, ktoré slúžia na odomykanie jednotlivých zásuviek. Vďaka tomuto systému má zamestnávateľ presnejší prehľad o využívaní náradia vo firme a presne vie, kto kedy a s čím pracoval. Skladový systém sa pripája na vzdialený server, odkiaľ je možné prostredníctvom internetového prehliadača sledovať jednotlivé aktivity. Takéto sklady sa vyskladávajú z modulov a tak sa dajú nakonfigurovať presne podľa požiadaviek kupujúceho. Súčasťou dodávky skladu bolo náradie určené na údržbu fabriky.

Automatizovaný sklad môže vyzerať takto: Automatizované skladové systémy

alebo aj takto:

Automatizované skladové systémy 2

Výhody takýchto systémov sú jasné:

  • umožňujú redukovať spotrebu skladových položiek o 20-40%
  • zprístupňujú prístup k náradiu a zásobám nonstop 24 hodín denne
  • znižujú adminsitratívne náklady
  • optimalizujú výrobné procesy
  • poskytujú dokonalý prehľad o stave a spotrebe zásob
  • zaisťujú absolútnu kontrolu a bezpečnosť skladovaných materiálov

V prípade, že máte o podobný systém záujem, alebo o niekom viete, budem rád za každé odporúčanie- píšte na kubokrupa@gmail.com – montáž a plnenie vieme zabezpečiť po celom Slovensku či Česku. 

 

 

Sledujte ma:

Jakub Krupa

Miluje veci zlepšovať, pozerať sa na ne z rôznych uhlov a chápať ich v širšom spektre. Zanietený pre marekting, dlhoročne sa venujúci projektovému manažmentu. UX je životný štýl. Milovník dobrého piva.
Jakub Krupa
Sledujte ma:

Najnovšie články od Jakub Krupa (zobraziť všetky)

Rating: 5.0/5. From 1 vote. Show votes.
Please wait...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *